Dvojitá elektrická odsávačka mlieka Baby Ono TWINNY

Výrobca:
EAN:
5901435414460
86,18 s DPH 71,82 € bez DPH

Popis produktu

Patríte medzi mamičky, ktoré sú neustále v pohybe? Máme pre vás produkt, ktorý sa hodí k vášmu aktívnemu životnému štýlu.
Bezdrôtová odsávačka mlieka TWINNY vám umožní robiť veľa vecí naraz - presne tak, ako to máte radi! Stačí si ju zastrčiť do dojčiacej podprsenky. Odsáva prsia, zatiaľ čo vy sa venujete ostatným úlohám, ktorých je v živote mamičky veľa.
TWINNY je dvojitá elektrická odsávačka mlieka, takže ju môžete používať na jeden alebo oba prsníky v závislosti od okolností a potrieb.
Tento diskrétny a ľahký pomocník vám poskytne voľnosť pohybu a viac času.

Praktická stránka
Táto odsávačka mlieka funguje bez použitia rúk. Je to inovatívny výrobok, ktorý vám umožňuje odsávať materské mlieko a zároveň robiť iné veci. Ktoré to sú? To záleží len na vás! Uvoľnite si ruky a doprajte si čas pre seba.

Je len na vás, či chcete odsávačku používať na jeden alebo dva prsníky, aby ste získali viac mlieka. Obe mušle sú spojené špeciálnou hadičkou, ktorej dĺžku si môžete nastaviť podľa svojich preferencií.

Elektrická odsávačka mlieka TWINNY shell je bezdrôtová - má zabudovanú dobíjaciu batériu. Je ľahká, takže zastrčená do dojčiacej podprsenky vám pomôže odsávať diskrétne za akýchkoľvek podmienok.

Trojfázová odsávačka mlieka pracuje s 9 úrovňami regulácie sacieho výkonu. K dispozícii sú až 3 režimy - stimulácia laktácie, hlboké odsávanie a duálna frekvencia - ideálne na vyprázdňovanie prsníkov.
Máte istotu hygienického a bezpečného odsávania. Špeciálna membrána a ventil chránia prístroj, aby do odsávačky a odtoku nevytekala potrava.

Prehľadný displej vám ukazuje, v akom režime a fáze odsávania sa odsávačka nachádza. Môžete tiež skontrolovať čas prevádzky a stav batérie. Vďaka veľkým tlačidlám je ovládanie bezproblémové.

V súprave nájdete 28 mm základný lievik a dve redukcie: 21 mm a 24 mm. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť veľkosť lievika podľa seba. Diely sú vyrobené z mäkkého silikónu, takže nedráždia vašu pokožku.

Dlhý pracovný čas
Trojfázová odsávačka mlieka funguje na plne nabitú batériu až 2 hodiny. Má režim automatického vypnutia po 30 minútach. Môžete ju rýchlo nabiť pomocou kábla USB-C.
V súprave nájdete 28 mm základný lievik pre každú mušľu a dve redukcie: 21 mm a 24 mm. Vďaka tomu môžete prispôsobiť veľkosť lievika svojej náustku. Diely sú vyrobené z mäkkého silikónu, takže nebudú dráždiť vašu pokožku.

Dali sme si záležať na vysokej kvalite výrobku. Dvojitá odsávačka mlieka TWINNY je vyrobená zo špeciálneho potravinárskeho plastu.

REŽIMY PREVÁDZKY
1. Režim odsávania - v tomto režime nastavíte výkon odsávania od 1 do 9. Jednotlivé úrovne sa pohybujú od nízkeho po vysoký sací výkon.
2. Režim 2 v 1 alebo stimulácia a masáž - cyklus 8 masážnych pohybov nasledovaných 1 sacím pohybom. Tento režim sa odporúča na upokojenie bolesti nalitých pŕs a ich stimuláciu, aby sa v kratšom čase odstránilo viac mlieka.
3. Dvojfrekvenčný režim kombinujúci výhody striedavého odsávania, t. j. vysokú a nízku silu. Cyklus striedania sily sania (slabé - pauza - silné) účinne pomáha stimulovať konkávne bradavky.

3 vymeniteľné lieviky! Vedeli ste, že o vhodnosti odsávačky nerozhoduje veľkosť prsníka, ale veľkosť bradavky? Výberom odsávačky mlieka TWINNY máte takmer 100 % istotu, že vám bude dokonale sedieť. Prečo?

Na naše odsávačky mlieka poskytujeme dvojročnú záruku. Ak je potrebné vašu elektrickú odsávačku mlieka opraviť počas záručnej doby, obráťte sa na servis Babyono. Odsávačku mlieka od vás vyzdvihneme a doručíme vám náhradnú jednotku - na naše náklady, prostredníctvom kuriérskej služby.
Okrem toho ponúkame kompletný servis a náhradné diely pre naše odsávačky mlieka. Aj po uplynutí dvojročnej lehoty si u nás môžete zakúpiť náhradné diely a predĺžiť tak životnosť vašej odsávačky mlieka.

Odsávačka materského mlieka TWINNY, 2 mušle
hadička, hadička na kŕmenie pre druhú odsávačku mlieka
2 silikónové redukčné lieviky s priemerom 21 mm a 24 mm
nabíjací kábel USB-C
úložná taška
150 ml objem mušle
hmotnosť jednej mušle 277 g
Kapacita batérie 1100 mAh
prevádzkový čas pri plne nabitej batérii: cca 120 min.

Parametre

Farba Podľa obrázku
Kolekcia Nezaradené
Určenie Pre všetkých
Hmotnosť 0,8 kg

Strážiť zmenu ceny a dostupnosti

Ak chcete, zadajte e-mail a budeme Vás informovať o cene alebo skladovej dostupnosti tohto tovaru.

Vaša emailová adresa:

Typ upozornenia:

Upozorni ma, keď sa produkt naskladní.

Upozorni ma keď cena klesne pod

Pridať do wishlistu

Ak chcete pridať produkt do wishlistu, musíte sa najskôr Prihlásiť.

Naposledy navštívené