O spoločnosti

Vitajte na stránke DETSKÁ ZÓNA, kde nájdete široký sortiment oblečenie a produktov pre najmenších. Zaoberáme sa predajom hlavne detského a dojčeneckého oblečenia, plienok, potrieb pre detičky a mamičky, autosedačiek, rôzneho detského nábytku...jednoducho všetko čo mamičky a ich maličké "uzlíčky šťastia" potrebujúsmiley.

Sme rodinná firma založená na tradíciách, preto kladieme pri výbere produktov dôraz na kvalitné materiály, ktoré sú zdravotne nezávadné a zároveň komfortné. V ponuke nájdete tieto exluzívne značky: NEW BABY, PLAY TO, BAYO, New Love, Akuku, Sensillo, Toyz, KOALA, Drewex, CARETERO, Milly Mally, BABY MIX, Belisima, Womar, TEGA baby a mnoho ďalších.

 

NÁŠ CIEĽ

Keďže ako všetci rodičia, tak aj my veľmi dobre vieme aké ťažké je zohnať kvalitné veci. O to ťažie je nájsť všetky produkty na jednom mieste /resp. e-shope/, a tak samozrejme aj ušetriť na doprave. Našim cieľom je aby rodičia našli všetko čo potrebujú v našom internetovom obchode DETSKÁ ZÓNA. Preto tu nájdete nielen oblečenie ale aj hračky, plienky, kozmetiku /nielen pre detičky ale aj pre mamičky/, nábytok, kočíky a ďalšie dôležité veci, ktoré potrebujete aby sa vaše dieťatko cítilo spokojne a komfortne. Aj toto je dôvod prečo sme sa rozhodli založiť e-shop DETSKÁ ZÓNA.

Tešíme sa na návštevu nášho e-shopu.